Cnk Tasarım
CNK Tasarım Kimdir? Yalova Web Tasarım

11

Years of Experience
Peki Bu CNK Tasarım Kimdir ? Nasıl kuruldu?

YOLCULUK NASIL BAŞLADI?

    10 Eylül 2009 yılında Web Tasarım & Grafik Tasarım kursuna gittim. 1 yıllık eğitimim ardından üç kişilik ekip kurarak bir ofis tuttuk ve kurumsal bir firma kurduk ve o firmamızın ismi "Weeb Tasarım" idi. Ardından bana bu işi öğreten kurs hocamızda bizimle beraber çalışmaya başladı. Artık daha profesyonel ve güçlü bir ekiptik. Hocamız aynı zamanda Weeb Akademi kursunun yöneticilerinden ve hocalarındandı. Hocamızın kurs yeri pendiğe taşınması gerektiği için bizim yanımızdan ayrıldı ve biz yine üç kişi kaldık. Daha sonra herkesin kendi okul ve hayat mücadelesi farklı yere gittiği için ofisimizi kapadık. Ben İstanbul Aydın Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümü okumak için üniversiteye gittim. Bazı nedenlerden dolayı okulu tamamlayamadım ve memlektim olan Yalovaya geri döndüm.
    Web tasarım işini çok sevdiğim için peşini bırakmadım ve bir gün kendi firmamı kurma hayaliyle adımın da içerdiği bir isim buldum, CNK Tasarım. Aslında bu isim sadece benim adımı değil annemin ve babamın baş harflerini de kapsayan bir isim. (Cenk, Naci, Kezban). 11 yıldır freelance olarak bu görevimi icra ediyorum. Ancak bir gün kurumsallaşarak daha profesyonel bir şekilde devam etmeyi planlıyorum. Web tasarımın ardından kendimi eğitim videolarıyla grafik tasarımda da kendimi geliştirmek istedim ve Photosop, İllustrator, Corel gibi grafik tasarım programlarını öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Biliyorum ki insan ne yaparsa genç yaşta yapar ve bu programların dışında video montaj programlarını öğrenmeye gayret gösteriyorum.

İş Alma Sürecim Nasıl Gelişiyor?

ADIM ADIM PROJE SÜRECİ


   Tek kişi olarak gözüksem de aslında görünmeyen bir çok çalışma arkadaşım var ekibimde. Nasıl mı?

Web Tasarım Ekibim & Tasarım Süreci

   Aldığım web sitesi projesinde ilk önce web sitesinin demo çalışmasını tasarlıyorum. Sadece Anasayfadan oluşan demo çlışmasını müşterimiz onayladıktan sonra ücretin yarısını talep ediyoruz ve projemize tam anlamıyla başlamış oluyoruz. Ortalama 2 hafta süren tasarım sürecinin ardından sitenin son halini göstererek müşterinin onayını alıyoruz. Beğenmediği taktirde hiç bir ek ücret talep etmeden yeni bir site tasarlıyoruz. Beğendikten sonra ücretin geri kalanını alıp maksimum 2 haftalık yönetim paneli süreci için iş ortağıma teslim ediyorum. Yönetim paneli tasarımı da btimesinin ardından panele giriş bilgilerini müşterimize teslim ederek sitemizi yayına veriyoruz. Site tasarımını yaparken zaten standart bir seo çalışması yapıyoruz. Bunun haricinde daha kapsamlı bir seo çalışması istenirse seo danışmanımdan destek alıyorum. Böylece site projesini tamamlamış oluyoruz. Ama bu demek değildir ki siteyi bitirdikten sonra müşterimle bağımızı koparıyoruz. Sitenin "google" da ki konumu sizin olduğu kadar benim de başarımın büyük bir önemini kapsıyor. Bu yüzden ne kadar süre geçerse geçsin sitenizin durumunu zaman zaman inceleyerek daha iyi ne yapılabiliriz bunun üzerinde sizinle sürekli irtibatta oluyoruz.

Grafik Tasarım & Baskı Süreci

   Grafik tasarımınızı bitirdikten sonra anlaşmalı olduğum iki matbaadan da fiyat alarak müşterimin cebini de düşünerek olabildiği kadar kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeye çalışıyorum. "Olabildiği kadar" dememin sebebi ise, hiç bir zaman kaliteli bir işi uygun fiyata satın alamazsınız bunu aklınızdan çıkarmayın! ancak yine de anlaşmalı olduğum diğer matbaa da olabildiğince kaliteli ürün vermektedir. Baskının ardından da siz değerli müşterilerime ürünlerinizi sıkıntısız bir şekilde teslim etmek üzere kargo ile gönderiyoruz. Şimdiye kadar çalıştığımız müşterilerimizin bizim hakkımızda ki yorumlarına göz atabilirsiniz. Bir sonraki müşterimiz neden siz olmayasınız ?

web ve grafik tasarım
Sözleşmeler
Başka Hangi Konularda Kimlerle Çalışıyorum ?

İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞIM FİRMALAR


Logo Baskılı Medikal Maske Üretimi

    Bir grafik tasarımcı olarak pandemi süresi boyunca yaptığımız tüm logo tasarımlarını sağlık bakanlığı onaylı medikal maskelerimize baskısını yapıyoruz. Sağlığınızı da koruyarak firmanızın veya iş yerinizin reklamını da yapmış oluyorsunuz. Ülkemizin de zor dönemden geçtiği bu dönemde sözleşmemiz gereği ismini açıklayamayacağımız birçok markaya maske baskısı yapmış firma ile anlaşma sağladık. Logonuz yoksa ilk önce logonuzu tasarlıyoruz sonrasında maskelerimizi üretiyoruz.

Lazer Baskılı Promosyon Ürünleri

    Usb, harici harddisk, telefon kapakları, termos, çakmak, powerbank, saat, ajanda, masa isimlikleri, telefon tutucaları, kül tablaları ve daha bir çok ürüne logolarınızı, isimlerinizi lazer baskı yapıyoruz. Ürünlerin kataloğunu aşağıdan indirip inceleyebilirsiniz.

Freelance Tasarımcı Nedir? Neden Freelance Tasarımcı İle Çalışmalısınız? Freelance Tasarımcıyla Çalışmanın Avantaj Ve Dezavantajları

Freelance Tasarımcı Hakkında Herşey Bu Videoda