Color Skins

Dark

CNK Tasarım & Reklam Hizmetleri

cnkdizayn77@gmail.com
+90 546 546 88 95

MİLİM İNŞAAT & MÜHENDİSLİK

Milim İnşaat & Mühendislik Maltepe

İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunan Milim İnşaat & Mühendislik firmasının mobil ve seo uyumlu web sitesini yeniledik.

PROJE TALEPLERİ:

  • Web Sitesi Tasarımı
  • Mobil Uyumlu
  • Seo Uyumlu
  • Yönetim Paneli
Web Sitesini Gör

MÜŞTERİ:

SERKAN KESER
VOLKAN KESER


Web Sitesi Tasarımı

WEB TASARIM

Ana Slayt, hizmetlerimiz ve çözüm ortaklarının bulunduğu anasayfalı bir web sitenin "Kurumsal, tamamlanan ve devam eden projeleri gösteren bir sayfa ve iletişim'in" bulunduğu bir menü tasarladık. Sosyal medya kitleri, ve kaliteli görsellerle web sitemizi tamamladık.

Türkçe Yönetim Paneli

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Web sitesi yönetim paneli, bir web sitesinin içeriğini ve görünümünü yönetmek için kullanılan bir araçtır. Bu panel, site sahiplerinin veya yöneticilerinin siteye yeni içerik eklemelerine, mevcut içeriği güncellemelerine, sayfa düzenini değiştirmelerine ve site performansını izlemelerine olanak tanır. Biz de Slide görsellerini, Anasayfadaki tüm içerikleri, metinleri ve görselleri kullanıcı rahatlıkla revize edebilsin, ekleyebilsin veya kaldırabilmesi için panel tasarladık.

Mobil Uyumlu Web Site

MOBİL UYUMLU

Mobil uyumlu web site, mobil cihazlar üzerinden rahatlıkla erişilebilen ve kullanılabilen bir web sitesidir. Bu tür web siteleri, mobil cihazların ekran boyutlarına ve işletim sistemlerine uygun olarak tasarlanmıştır ve mobil cihazlarda kolayca gezinilebilir.