CNK Tasarım & Reklam Hizmetleri

cnkdizayn77@gmail.com
+90 546 546 88 95

Tasarım sürecimiz nasıl ilerliyor?

CNK TASARIM' IN ADIM ADIM PROJE SÜRECİ.

    Tek kişi olarak gözüksem de aslında arka planda bir çok çalışma arkadaşım var. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim.
   Aldığım web sitesi projesinde ilk önce web sitesinin demo çalışmasını tasarlıyorum. Sadece anasayfa'dan oluşan bu demo çalışmasını müşterimiz onayladıktan sonra ücretin yarısını talep ediyoruz ve projemize tam anlamıyla başlamış oluyoruz. Ortalama 2 hafta süren tasarım sürecinin ardından sitenin son halini göstererek müşterinin onayını alıyoruz. Beğenmediği taktirde hiçbir ek ücret talep etmeden yeni bir site tasarlıyoruz. Web sitesini beğendikten sonra siteyi yayımlayıp ücretin geri kalanını talep ettikten maksimum 2 haftalık bir süre içerisinde yönetim paneli süreci için projeyi ortağıma teslim ediyorum.
   Hangi paketi seçerseniz seçin her paket içerisinde zaten standart bir seo çalışması yapıyoruz. Bunun haricinde daha kapsamlı bir seo çalışması istenirse seo danışmanımı devreye sokarak seo çalışmasını yapan ekip arkadaşımız sitenizle ilgileniyor. Böylece site projesini tamamlamış oluyoruz. Ama bu demek değildir ki siteyi bitirdikten sonra müşterimizle bağımızı koparıyoruz. Sitenizin arama motorlarında ki konumu sizin olduğu kadar benim de başarımın büyük bir önemini kapsıyor. Çünkü bir sonraki potansiyel müşterime sunacağım en önemli referansım yine siz oluyorsunuz. Bu yüzden ne kadar süre geçerse geçsin sitenizin arama motorlarınd ki durumunu zaman zaman inceleyerek daha iyi ne yapılabiliriz bunun üzerinde sizinle sürekli irtibatta oluyoruz.

Tasarım sürecinde neler gerekli?

GRAFİK TASARIM & MATBAA SÜRECİ .

   Özellikle logo, kartvizit, broşür gibi hızlı biten projelerde müşterilerime daha kolay karar verebilmeleri için birden fazla örnek tasarım göstermeye çalışıyoruz. Grafik tasarım projesini tamamlayıp müşterimizden onayı aldıktan sonra anlaşmalı olduğum iki matbaadan da fiyat alarak müşterime fiyat ve kalite konusunda da seçenek sunuyoruz.

   Mümkün olduğu kadar kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeye çalışıyoruz. "Olabildiği kadar" dememin sebebi ise, hiç bir zaman kaliteli bir işi uygun fiyata satın alamazsınız bunu aklınızdan çıkarmayın! ancak yine de anlaşmalı olduğum diğer matbaa da olabildiğince kaliteli ürün vermektedir. Baskının ardından da siz değerli müşterilerime ürünlerinizi sıkıntısız bir şekilde teslim etmek üzere kargo ile gönderiyoruz.

Bir sonraki müşterimiz neden siz olmayasınız ?

Kargo hizmetiniz var mı?

KARGO & TESLİMAT.

Türkiye'nin hatta Dünya'nın neresinde olursanız olun heryere kargo hizmetimiz vardır. Dilediğiniz özellikle bir kargo şirketi varsa sipariş öncesi bunu belirtebilirsiniz. Hatta yakın il ve ilçelerdeyseniz bizzat gelip elden siparişinizi teslim etmekteyiz.

HADİ PROJEYE BAŞLAMA
ZAMANI!

    BAŞLAYALIM